W sobotę 27 września 2014, mając świadomość, że to być może już po raz ostatni..., oby przedostatni... uczniowie klasy IIIa gimnazjum wraz z rodzicami i rodzeństwem spotkali się ze swoją Kochaną Panią Wychowawczynią :) Anną Kiljan na wspólnym grillowaniu na ogródku szkolnym. Pogoda po raz kolejny dopisała! Świeciło piękne słońce, było ciepło, bezwietrznie, cała impreza odbyła się więc na zewnątrz. Rozstawiono grilla, na którym piekły się kiełbaski, można było również skosztować bułeczek, ciast, ciasteczek upieczonych przez mamy, a nawet chleba własnego wyrobu oraz winogron z przydomowego sadu. Rodzice i pani wychowawczyni rozmawiali, śmiali się, żartowali. Młodzież wraz z rodzeństwem korzystała natomiast z uroków ogródka szkolnego, tartanowego boiska, a także wygody i wielkości żółtej sali gimnastycznej grając w siatkówkę, piłkę nożną. Hitem spotkania okazał się mecz siatkówki tatusiowie + p. Ania kontra młodzież! Atmosfera na meczu, jak i podczas całego wspólnego grillowania była iście piknikowo-rodzinna. Pani wychowawczyni z serca dziękuje wszystkim rodzinom za ten wspólnie spędzony czas! :) Rodzice z IIIa? Ciągle najfajniejsi! ;)