12.jpg17.jpg10.jpg20.jpg2.jpg15.jpg4.jpg6.jpg13.jpg3.jpg16.jpg11.jpg7.jpg5.jpg19.jpg9.jpg1.jpg8.jpg14.jpg18.jpg

Ostatnie sukcesy naszych uczniów

Uczniowie, którzy przeszli do etapu rejonowego konkursu historycznego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego im. majora Marka Gajewskiego":

  • Gabriela Filipiuk,
  • Michał Jabłoński,
  • Jan Kossacki

Gratulujemy!

Orszak Trzech Króli

LogoRelacja z Orszaku 2014 r.

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie!

W dniu 6 stycznia 2015 chcemy po raz siódmy radośnie świętować Uroczystość Objawienia Pańskiego uczestnicząc w Orszaku Trzech Króli. W kolorowym pochodzie do Stajenki podążą Kacper, Melchior i Baltazar wraz z zastępami rycerzy i dwórek. Przemarsz od pl. Zamkowego, przez Krakowskie Przedmieście do pl. Piłsudskiego, zakończy się pokłonem orszaków Jezusowi i wspólnym kolędowaniem na chwałę Pana.

Czytaj więcej: Orszak Trzech Króli

Kalendarz na rok szkolny 2014/2015

 

Wychowanie w wartościach

W roku szkolnym 2014/15 będziemy kontynuować naszą pracę wychowawczą opierając się na wartościach. Pragniemy, aby rozumienie fundamentalnych wartości było podobne u rodziców, nauczycieli i uczniów. Mamy nadzieję, ze to wyzwoli silną potrzebę moralnego wzrastania oraz umacniania więzi z Bogiem. Oczekujemy, iż skupiając się na tych tematach umożliwi w przyszłości młodemu pokoleniu podejmowanie prawych decyzji w oparciu o standardy, które nie godzą w człowieczeństwo.
Aby dobrze żyć i radzić sobie z trudnymi zdarzeniami potrzebujemy swoje życie oprzeć na takich wartościach jak miłość, prawe postępowanie, pokój, niekrzywdzenie siebie i innych. Rozmowy na temat naszych wartości pozwolą na wzrastanie świadomości w nas wszystkich. Dlatego w tym roku powrócimy do niektórych tematów proponowanych w poprzednich latach. Zaczniemy od współpracy jako wartości niezbędnej do dobrego samopoczucia w społeczności szkolnej.

Czytaj więcej: Wychowanie w wartościach
Joomla templates by Joomlashine