05.jpg17.jpg14.jpg19.jpg22.jpg06.jpg23.jpg08.jpg21.jpg16.jpg25.jpg24.jpg10.jpg07.jpg03.jpg11.jpg20.jpg26.jpg04.jpg15.jpg01.jpg02.jpg09.jpg13.jpg12.jpg18.jpg

Festiwal Piosenki Maryjnej

Katolicki Zespół Edukacyjny
zaprasza
na
Festiwal Piosenki Maryjnej „Chwalmy Maryję”,

który odbędzie się 26 maja (wtorek) w godzinach 10.00 – 13.40

Tego dnia obchodzimy Dzień Matki, chcemy, więc wspólnie podziękować naszym Mamom i tej,
która urodziła Pana Jezusa – Matce Boskiej.

VI Warszawski Festiwal Pieśni Chrześcijańskiej "Zaufaj Panu”

Dnia 28.04.2015 r. w Szkole Podstawowej nr 11 w Ursusie odbyły się przesłuchania do VI Warszawskiego Festiwalu Pieśni Chrześcijańskiej "Zaufaj Panu”.
Jak co roku udział wziął zespół muzyczny "KEFAS”, który zaśpiewał piosenkę "Radość przemienionych serc”.  Szkołę Podstawową w kategorii solistów reprezentowała Justynka Brzeźna, która zaśpiewała piosenkę "Modlitwa dziecka”.
W kategorii solistów gimnazjum wystąpiła Dorota Dyra, która zaśpiewała piosenkę "Lament św. Franciszka” z repertuaru Antoniny Krzysztoń. Czekając na wyniki, posłuchajmy nagrań.

 

Wychowanie w wartościach

W roku szkolnym 2014/15 będziemy kontynuować naszą pracę wychowawczą opierając się na wartościach. Pragniemy, aby rozumienie fundamentalnych wartości było podobne u rodziców, nauczycieli i uczniów. Mamy nadzieję, ze to wyzwoli silną potrzebę moralnego wzrastania oraz umacniania więzi z Bogiem. Oczekujemy, iż skupiając się na tych tematach umożliwi w przyszłości młodemu pokoleniu podejmowanie prawych decyzji w oparciu o standardy, które nie godzą w człowieczeństwo.
Aby dobrze żyć i radzić sobie z trudnymi zdarzeniami potrzebujemy swoje życie oprzeć na takich wartościach jak miłość, prawe postępowanie, pokój, niekrzywdzenie siebie i innych. Rozmowy na temat naszych wartości pozwolą na wzrastanie świadomości w nas wszystkich. Dlatego w tym roku powrócimy do niektórych tematów proponowanych w poprzednich latach. Zaczniemy od współpracy jako wartości niezbędnej do dobrego samopoczucia w społeczności szkolnej.

Czytaj więcej: Wychowanie w wartościach
Joomla templates by Joomlashine