28.jpg07.jpg03.jpg17.jpg01.jpg25.jpg11.jpg32.jpg08.jpg33.jpg12.jpg06.jpg10.jpg30.jpg05.jpg29.jpg19.jpg04.jpg23.jpg31.jpg09.jpg02.jpg15.jpg21.jpg34.jpg20.jpg24.jpg27.jpg18.jpg22.jpg16.jpg35.jpg36.jpg14.jpg13.jpg26.jpg

Sekretariat

Sekretariat szkoły nie będzie czynny w pierwszym tygodniu ferii.

Zapraszamy od 26 stycznia.

Orszak Trzech Króli

orszakWe wtorek 06.01.2015 r. ulicami Warszawy już po raz siódmy przeszedł Orszak Trzech Króli. Tradycyjnie wyruszył o godzinie 12.00 z Placu Zamkowego, następnie przemaszerował Krakowskim Przedmieściem, aż do ulicy Królewskiej skręcając następnie na Plac Piłsudskiego, gdzie przy stajence nastąpiło uroczyste pokłonienie się Dzieciątku i Świętej Rodzinie.

Czytaj więcej: Orszak Trzech Króli

II Festiwal Piosenki Obcojęzycznej

Konkurs adresowany jest do uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum.

Konkurs przeprowadzony zostanie w dwóch kategoriach:

  • solista / solistka
  • grupa

Zadaniem uczestników jest zaśpiewanie przygotowanej piosenki w dowolnym języku obcym.

Czytaj więcej: II Festiwal Piosenki Obcojęzycznej

Szkolenie z pierwszej pomocy przedmedycznej

Informacja o szkoleniu dla Rodziców z Pierwszej Pomocy Przedmedycznej i nabór do grupy szkoleniowej

W naszej szkole organizujemy w lutym 2015 roku (7.II.2015 lub 21.II.2015) szkolenie dla Rodziców z pierwszej pomocy przedmedycznej.
Szkolenie poprowadzą trenerzy z GRUPY RATOWNICTWA MEDYCZNEGO K1, www.grm-k1.pl, posiadający wykształcenie medyczne i kilkuletni staż zawodowy.
Szkolenie odbędzie się w jedną z sobót lutego 2015 roku, w godz. od 9.00 - 15 (15.30).

Jest to szkolenie przygotowane z myślą o osobach bez wykształcenia medycznego. Przygotowuje do udzielania pierwszej pomocy w najczęstszych stanach zagrożenia życia u osób dorosłych i dzieci. Szkolenie ukazuje różnice w udzielaniu pomocy dzieciom i osobom dorosłym. Zajęcia będą miały część wykładową i praktyczną w formie ćwiczeń ze specjalistą ratownictwa medycznego. Szkolenie zakończone jest egzaminem praktycznym i teoretycznym, którego zdanie warunkuje otrzymanie certyfikatu.
Czas kursu: 8 godzin dydaktycznych

  • 120 zł netto od osoby (przy grupie 8 - 10 osób)
  • 110 zł netto od osoby (przy grupie 11 - 20 osób)
  • 100 zł netto od osoby (przy grupie 21 - 30 osób)

Osoby zainteresowane szkoleniem prosimy o zapisywanie się poprzez e-dziennik. Informację należy wysłać do pedagoga Gimnazjum Ireny Świerżewskiej. W wiadomości proszę podać swoje imię i nazwisko, datę urodzenia i miejsce urodzenia oraz telefon kontaktowy. Informacje te będą potrzebne organizatorowi szkolenia do przygotowania certyfikatów dla uczestników.

Irena Świerżewska pedagog

Wychowanie w wartościach

W roku szkolnym 2014/15 będziemy kontynuować naszą pracę wychowawczą opierając się na wartościach. Pragniemy, aby rozumienie fundamentalnych wartości było podobne u rodziców, nauczycieli i uczniów. Mamy nadzieję, ze to wyzwoli silną potrzebę moralnego wzrastania oraz umacniania więzi z Bogiem. Oczekujemy, iż skupiając się na tych tematach umożliwi w przyszłości młodemu pokoleniu podejmowanie prawych decyzji w oparciu o standardy, które nie godzą w człowieczeństwo.
Aby dobrze żyć i radzić sobie z trudnymi zdarzeniami potrzebujemy swoje życie oprzeć na takich wartościach jak miłość, prawe postępowanie, pokój, niekrzywdzenie siebie i innych. Rozmowy na temat naszych wartości pozwolą na wzrastanie świadomości w nas wszystkich. Dlatego w tym roku powrócimy do niektórych tematów proponowanych w poprzednich latach. Zaczniemy od współpracy jako wartości niezbędnej do dobrego samopoczucia w społeczności szkolnej.

Czytaj więcej: Wychowanie w wartościach
Joomla templates by Joomlashine