internet a dzieciInternet jest niezwykłym miejscem. Pozwala na jednoczesne porozumiewanie się, uczenie i zabawę. Coraz więcej dzieci ma do niego dostęp, i to zjawisko jest ze wszech miar korzystne. Jednak wielu rodziców i opiekunów dzieci dostrzega również ciemne strony Internetu, na przykład wchodzenie na niewłaściwe dla nieletnich strony internetowe lub kontakty z nieznanymi osobami. Parry Aftab ostrzega przed niebezpieczeństwami, które czyhają na dzieci w Internecie, przedstawia kompletny program, umożliwiający korzystanie z bogactw Internetu przy jednoczesnym unikaniu jego zagrożeń. Uczy, jak nadzorować dzieci korzystające z komputera oraz jak posługiwać się programami filtrującymi w celu unikania oszustw i niebezpiecznych reklam.