Regulamin konkursu fotograficznego Next Station Poland

1. Cele konkursu
    • Propagowanie polskiej kultury i natury wśród uczniów Katolickiego Zespołu Edukacyjnego.
    • Zainteresowanie uczniów Katolickiego Zespołu Edukacyjnego projektem Next Station Poland.
    • Wyróżnienie uczniów utalentowanych fotograficznie i zainteresowanych polską kulturą i naturą.
  2. Uczestnicy
    • Uczestnikiem konkursu może zostać uczeń KZE z klas 4-7 i 2-3 gimnazjum.
    • Uczestnicy zostaną podzieleni na dwie grupy wiekowe
      • z klas 4 - 7
      • z gimnazjum
    • W tych grupach zostaną przyznane miejsca.
  3. Zadania konkursowe
    • Uczestnik ma wybrać polski jeden zabytek, pomnik przyrody lub park narodowy itp. i sfotografować go.
    • Zdjęcie należy opatrzyć krótkim opisem w języku polskim i angielskimi i (jeśli to możliwe) podpisać się komputerowo w prawym dolnym rogu zdjęcia imieniem i nazwiskiem.
  4. Zgłoszenia
    • Zgłoszenia należy nadsyłać na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 31 stycznia 2018 roku do 23:59.
    • W tytule wiadomości należy wpisać:
      KONKURS imię nazwisko klasa np. KONKURS Jan Kowalski 4b
    • W wiadomości ma być opis zdjęcia (co przedstawia, gdzie się to mieści, dlaczego warto to zobaczyć itp.) oraz załączony plik ze zdjęciem.
  5. Zwycięskie fotografie zostaną opublikowane na stronie Next Station Poland.
    Biorąc udział w konkursie uczestnik wyraża na to zgodę.
  6. Liczba zwycięzców zależy od liczby uczestników.
  7. Zwycięzcom zostaną przyznane nagrody.