1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg7.jpg8.jpg

Szanowni Państwo,

W związku z wprowadzeniem nowego systemu do rozliczania posiłków, ponawiamy prośbę o zarejestrowanie się w zamowposilek.pl tych z Państwa, którzy jeszcze tego nie uczynili.
Bez tego zamówienie i otrzymanie obiadu od poniedziałku nie będzie możliwe.
W razie problemów lub pytań proszę kierować je mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. gdyż specjaliści z biura obsługi klienta najszybciej i najlepiej udzielą Państwu wyjaśnień. Można też zadać pytanie przez zakładkę „Pomoc” po zalogowaniu do aplikacji.Wpłaty za obiady dokonuje się poprzez aplikację na wskazane tam konto. Płatności online zostaną niebawem uruchomione.

Od najbliższego poniedziałku, dziecko które nie ma złożonego zamówienia w systemie nie otrzyma posiłku. W ten dzień od rana będą dzieciom rozdawane breloki, które posłużą do identyfikacji oraz sprawdzenia co zostało zamówione.
Ponieważ starałam się aby każde dziecko, które przyszło na obiad go otrzymało i nie było głodne, uprzejmie proszę też o informację czy Państwa dzieci skorzystały w tym tygodniu z obiadów oraz jakich. Szczególnie jeśli nie mają Państwo jeszcze konta w aplikacji zamowposilek.pl, lub też nie złożyli tam zamówień. Dzięki temu będę mogła rozliczyć ten tydzień z Państwem.
Liczę na współpracę i zrozumienie.
Początek strony