k sniegu7 stycznia dzieci z kl. "0"a i "0b" wybrały się do Teatru Baj na przedstawienie: "Królowa Śniegu".
Przedstawienie w dwóch aktach, słowackiego reżysera Kamila Žiški, wszystkich oczarowało, także dzięki wyobraźni bułgarskiej scenografki Mariety Golomehovej. Plastikowe przezroczyste wertikale, dekoracje – przy odpowiednim świetle sprawiały wrażenie lodowej krainy. Niektóre postaci zostały wykonane z zaskakujących elementów, np. plastikowych sztućców. Wspaniała gra aktorów, piękne lalki i niezwykłe dekoracje sprawiały, że dzieci z wypiekami na twarzy oglądały przedstawienie.
Trudno wyobrazić sobie świat bez baśni Hansa Christiana Andersena, gdyż to między innymi dzięki nim, dzieci poznają świat wartości, uczą się odrózniać dobro od zła.