polscy poeciDnia 16.03.2015 roku odbył się konkurs recytatorski dla klas 0 - 3 "Polscy poeci - dzieciom", organizowany przez szkolną bibliotekę przy współpracy nauczycieli. Do konkursu zgłosiło się 40 uczniów.
Recytatorzy z przejęciem deklamowali utwory znanych polskich poetów, a widownia nagradzała ich gromkimi brawami. Konkurs był urozmaicony karaoke - cała widownia śpiewała ulubione piosenki dla dzieci, śledząc tekst na ekranie.
Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy, a zdobywcy nagród i wyróżnieni  - nagrody książkowe.
Nagrody: Gabriela Duczek z klasy 1b, Justyna Brzeźna z klasy 2, Piotr Bittel z klasy 1a
Wyróżnienia:  Helena Działak z klasy 0b, Agata Sykut z klasy 0a, Franciszek Chromik z klasy 1b, Jan Brzeźny z klasy 3a, Gabriela Marczewska z klasy 3a, Julia Nikoleizig z klasy 3b, Hanna Grzanka z klasy 3b.