W środę, 24 czerwca 2015 odbyło się uroczyste zakończenie roku klasy VI szkoły podstawowej. Uroczystość rozpoczęła się o godzinie 16.00 Mszą Świętą, której oprawę w pełni przygotowali uczniowie klasy VI wraz z wychowawczynią p. Katarzyną Bednarczyk. Po mszy, wszystkich zgromadzonych: dyrekcję, nauczycieli, uczniów oraz ich rodziców zaproszono do sali fioletowej, gdzie odbyła się druga część zakończenia. Przemawiała Pani Dyrektor Anna Żak podsumowując trzy lata nauki uczniów klasy VI w naszej szkole oraz pani wychowawczyni, która z serca dziękowała swoim wychowankom za wspólnie spędzony czas, szczerze gratulowała im wyników i żegnała z żalem życząc powodzenia na kolejnym etapie edukacji. Następnie uczniowie otrzymali z rąk Księdza Dyrektora nagrody, po czym upominkami podziękowali dyrekcji i nauczycielom, a także własnym rodzicom wręczając im symbolicznego ananasa. Na koniec odbyła się część artystyczna czyli przedstawienie, w którym grali uczniowie klasy VI, z głębokim przesłaniem o miłości. Uroczystość zakończyła się wspólnym grillowaniem w ogródku szkolnym. Klaso VI! Będziemy Was miło wspominać!