f piosenki oPo ogromnym zainteresowaniu i sukcesie ubiegłorocznego Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej wraz z jury zdecydowałyśmy się powtórzyć to wydarzenie. Ilość zgłoszeń, poziom przygotowania się uczestników i ich zaangażowanie przerosło nasze oczekiwania. Na scenie w sali fioletowej zaprezentowali się uczniowie klas IV, V oraz VI szkoły podstawowej. Uczestnicy wykonywali utwory w języku angielskim i francuskim. Po burzliwych obradach jury w składzie: Barbara Jurczyk, Agnieszka Rosołek i Jolanta Masłowska przyznało następujące nagrody i wyróżnienia.

• I miejsce - Maria Wolińska
  • II miejsce - Gabriela SzewczykKrzysztof Kossacki
  • III miejsce - Aleksandra Sarnowska
  • Wyróżnienie - Julia Klepacka

Dziękujemy wszystkim wykonawcom piosenek za wspaniałe występy, publiczności za udział i owacje, jury za pomoc w wyłonieniu zwycięzców, a dyrekcji za ufundowanie nagród. Kochani wykonawcy Wasz występ sprawił wszystkim ogromną radość i na pewno zachęci Wasze koleżanki i kolegów do udziału w przyszłym roku szkolnym. Dziękujemy za wspólnie spędzone muzyczne chwile. To była dla nas prawdziwa przyjemność. Do zobaczenia w przyszłym roku.