O niewątpliwych plusach chodzenia do naszej szkoły wiadomo nie od wczoraj. Całkiem niedawno powstały jednak na ten temat wierszowane rymowanki. Twórcami są nasi uczniowie z klas IV - VI Szkoły Podstawowej. Okazuje się, że w myśl zasady: "śpiewać każdy może, trochę lepiej lub trochę gorzej" - poezja to wcale nie obszar zarezerwowany dla wybranych ... Nasi Młodzi Twórcy wykazali się nie tylko biegłością w rymowaniu, ale przede wszystkim zmysłem obserwacyjnym, celnością spostrzeżeń, dystansem do rzeczywistości i niewątpliwym poczuciem humoru:-)
Bardzo wysublimowane JURY (chętni Uczniowie oraz Nauczyciele), oddając głos na wybrany tekst reklamowy, wyłonili SZÓSTKĘ POETÓW - Autorów najpoczytniejszych, wzbudzających największą sympatię "wierszy". Znaleźli się w niej następujący Uczniowie:

Wszystkim MłodymTwórcom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie i GRATULUJEMY :-) Przewidujemy, że przed Nimi świetlana przyszłość - w branży reklamowej na pewno:-) 6 "najlepszych" tekstów można przeczytać w załączniku do informacji.
Przy okazji pięknie dziękuję s. Anecie Koziel i p. Katarzynie Bobko oraz Samorządowi Szkolnemu klas IV-VI za przygotowanie, przeprowadzenie głosowania oraz policzenie cennych głosów.

B. Tombarkiewicz + s. Aneta Koziel