mam talent18 maja 2017 r., odbył się konkurs "Mam talent" organizowany dla podopiecznych świetlicy dla klas 1 - 3 SP. Uczniowie , którzy zgłosili swój akces w turnieju, zaprezentowali różnorodne formy aktywności artystycznej, począwszy od śpiewu, poprzez grę na pianinie , czy pokaz gimnastyki artystycznej, bądź taniec. Spośród zgłoszonych uczestników,  wyłoniono zwycięzców: Gabriela Duczek, kl. 3b – recytacja wiersza; Agata Sykut, kl. 2a – recytacja wiersza; Marta Rybałko - kl. 2b - gimnastyka artystyczna. Następnie- drugie miejsce zajęła: Helena Działak - kl. 2b – pianino. Trzecie miejsce zdobyły: Anna Pikulska i Kinga Grzechocińska – prezentując eksperymenty chemiczne. Tegoroczny turniej uświetnili również uczniowie, którzy zaprezentowali grę na skrzypcach – Barbara Aulak, kl. 2a oraz Bartłomiej Pisula, kl. 2c – ksylofon (zdobył wyróżnienie). Serdecznie dziękujemy za pomoc jury - złożonemu z: pani Ewy Dmowskiej, pani Agnieszki Zygmunt, pani Małgorzaty Felicjańczuk oraz pani Wioletty Miszczuk.