d sportuW dniach 21 – 22 czerwca 2017 r. odbył się Dzień Sportu dla dzieci i młodzieży. Pierwszego dnia były rozgrywane konkurencje i turnieje dla szkoły podstawowej. Klasy I – III rywalizowały wspólnie  podczas wyścigów rzędów, a następnie indywidualnie pokonywali stacje z różnymi zadaniami na boisku szkolnym. Natomiast klasy IV – VI najpierw pokonywali stacje z zadaniami na boisku szkolnym, a potem rywalizowali w drużynach klasowych w grach zespołowych. Drugiego dnia uczniowie klas gimnazjum rywalizowali w rozgrywkach międzyklasowych w grach zespołowych. Zostały rozegrane turnieje w siatkówkę, piłkę nożną, unihokeja oraz zbijaka. Wszyscy uczniowie z pełnym zaangażowaniem brali udział w sportowym święcie zarówno jako kibice jak i zawodnicy.