lekcja wf16 listopada 2017 uczniowie naszej szkoły w składzie: klasa 4a, 4b, 5, 6a, 6b uczestniczyli w największej lekcja WF-u organizowanej na warszawskim Torwarze. W tym roku wzięło w niej udział udział ponad 8 tysięcy dzieci. Uczniów do aktywności zachęcali na warszawskim Torwarze - jak co roku - słynni sportowcy, w tym m.in. dwukrotny mistrz olimpijski w pchnięciu kulą Tomasz Majewski, były hokeista Mariusz Czerkawski, czterokrotny złoty medalista olimpijski w chodzie sportowym Robert Korzeniowski, byli siatkarze Paweł Zagumny i Łukasz Kadziewicz oraz złota medalistka igrzysk w Rio de Janeiro w wioślarstwie Natalia Madaj. Uczniowie zadowoleni z licznymi autografami i uśmiechem na twarzy wrócili do szkoły.