stroikDrodzy uczniowie wielkiego serca i z głową pełną pomysłów:
W oczekiwaniu na najpiękniejsze święta w roku zapraszamy Was do wzięcia udziału w międzyklasowym konkursie na najcudowniejszy, najciekawszy, najbardziej kreatywny i zaskakujący stroik świąteczny. Stroik, który uraduje czyjeś serce i udekoruje świąteczny czas w naszych domach.
Każda klasa powinna zaprezentować jeden stroik w technice dowolnej, ale w formie przestrzennej,
Podpisane prace należy przynieść nie wcześniej i nie później, tylko 18 grudnia, na 6 godzinie lekcyjnej do pokoju nauczycielskiego.
Klasa, której praca, według zwołanego jury będzie najpiękniejsza otrzyma prezent niespodziankę już następnego dnia.
Wszystkie dzieła zostaną oddane do sprzedaży na kiermaszu szkolnym, a uzyskane dochody przeznaczone na cel charytatywny.
Życzę miłej zabawy i niepokłutych wcale, lub tylko trochę dłoni.

Agnieszka Radke