Urodził się jakiś czas temu na głuchej prowincji. Po skończeniu liceum (w klasie matematyczno - fizycznej) został studentem Uniwersytetu Warszawskiego na Wydziale Fizyki, kierunek: astronomia. Wiele lat później ukończył jeszcze fizykę, a później studia podyplomowe z matematyki na UW.
W latach 90 - tych uczył fizyki w jednym z warszawskich liceów (Traugutt). Wreszcie w 98 poczuł, że trzeba coś zmienić. Przestał pracować w szkole i w ogóle gdziekolwiek. Zaczął pisać książki edukacyjne, których okładki widoczne są poniżej. Po trzech latach wrócił do szkoły. Do Katolickiego Zespołu Edukacyjnego im. Ks. Piotra Skargi, gdzie uczy matematyki i fizyki. Ostatnio intensywnie przygotowuje program oraz skrypty i zbiory zadań do matematycznej klasy autorskiej z rozszerzoną fizyką.
Zainteresowania: fizyka, matematyka i astronomia, muzyka, zwłaszcza klasyczna, ale także rockowa złotego okresu lat 60’/70’, oraz polska piosenka poetycka, literatura i poezja, filozofia i polityka.

Publikacje:

Dodatki do dwutygodnika Cogito z matematyki i fizyki. 10 numerów, około 2000 stron wiedzy z matematyki i fizyki dla licealistów.

c1    c2    c3

c4    c5    c6

c7    c8    c9

c10