jaselkaW sobotę 11 stycznia 2014 r. o godz. 16.00 miało miejsce się w naszej szkole spotkanie opłatkowe dyrekcji, nauczycieli z uczniami gimnazjum i ich rodzicami, podczas którego wszyscy zebrani mieli przyjemność obejrzeć Jasełka przygotowane przez gimnazjalistów pod okiem siostry Anety, przy współpracy siostry Dominiki.
Spotkanie odbyło się na żółtej sali gimnastycznej, a rozpoczęło się Jasełkami. Uczniowie klas I-szych i II-gich wcielili się w różne postaci: od Świętej Rodziny, Trzech Króli, króla Heroda, pastuszków począwszy, poprzez role aniołów i diabłów, które uosabiały walkę dobra ze złem po postaci ze świata współczesnego borykające się z różnymi problemami. Tegoroczne Jasełka przedstawiały zatem nie tylko wydarzenia związane z narodzinami Pańskimi, przeplatane były scenkami z życia współczesnego człowieka. Taki wielopoziomowy przekaz poruszał, pobudzał do refleksji nad własnym życiem, w kontekście przeżywanych niedawno Świąt Bożego Narodzenia. Całość uświetnił występ chóru uczniowskiego, solistów pod okiem p.Basi Jurczyk.
Po Jasełkach dyrekcja, nauczyciele, uczniowie i rodzice łamali się opłatkiem, składając sobie serdeczne życzenia, następnie wszyscy udali się na poczęstunek.