jaselka7 stycznia odbyło się w naszym gimnazjum spotkanie opłatkowe dla Rodziców, Nauczycieli i Uczniów. Po przywitaniu wszystkich zebranych przez Dyrekcję odbyły się niezwykle w tym roku pogodne, wzruszające, ale też nieco przerażające (uczniowie młodszych klas pytali później, czy przewidziany jest ciąg dalszy pod tytułem „Powrót Heroda”) jasełka, w których niemałym, jak się okazało, talentem wykazali się uczniowie klas drugich. Opiekowała się nimi w czasie przygotowań s.Aneta Koziel. Częścią muzyczną zajęła się Pani Barbara Jurczyk. Nie piszemy, że tradycyjnie, gdyż przynajmniej połowa repertuaru była dla uczestników zajęć artystycznych nowa. Za szczególnie piękne uznano wykonanie piosenki z „Metra” – „Uciekali, uciekali, uciekali”. Wspaniale sprawiła się ekipa techniczna odpowiedzialna za nagłośnienie i oświetlenie, składająca się z absolwentów naszego gimnazjum. Ksiądz Dyrektor złożył nam wszystkim życzenia, a potem była okazja, aby podzielić się opłatkiem ze wszystkimi obecnymi.