Informacja odnośnie posiłków do odbioru na wynos dla dzieci na zdalnym nauczaniu
Zgodnie z Państwa sugestiami uruchamiamy możliwość odbiorów posiłków na wynos dla uczniów klas 4 - 8. Prosimy o szczegółowe zapoznanie się z poniższymi informacjami:

• obiady będą wydawane na wynos w godzinach 13.00 - 14.30 po zgłoszeniu się nazaplecze kuchenne, wejście po schodkach w dół.
    UWAGA! Jeśli uczeń klasy 4 - 8 ma w szkole młodsze rodzeństwo i dziecko odbierane jest przez rodzica, możliwy jest odbiór posiłków przy odbiorze młodszego dziecka w godzinach 13.00 - 14.00.
  • osoby zdecydowane na odbiór posiłków opłaconych w październiku proszone są o niezwłoczne zgłoszenie tego faktu mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub sms (nie telefonicznie) na numer 512 278 034 do godziny 18.00 w poniedziałek 26.10 (jeśli chcecie Państwo zacząć odbierać obiady od wtorku 27.10) lub do godziny 15.00 we wtorek 27.10 w celu odblokowania obiadów od środy 28.10. W treści prosimy o podanie w jakich dniach będą odbierane obiady (anulujemy wówczas wprowadzone odwołania w systemie ). Obecnie wszyscy uczniowie klas 4 - 8 mają odwołane posiłki do końca października.

ODBIORY W LISTOPADZIE

• osoby zdecydowane na odbiór posiłków w listopadzie proszone są o zgłoszenie tego faktu mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., sms (całą dobę) na numer 512 278 034 lub telefonicznie w godzinach 8.00 – 15.00. Deklarację przyjmowane są do 30 października. Do końca miesiąca czekamy również na opłacenie wybranej ilości posiłków na wynos. Tabela abonamentowa oraz jadłospis dostępne są na stronie szkoły https://www.skarga.edu.pl/pod/index.php/stolowka-szkolna Osoby zalogowane w e-stołówka otrzymają je również na swoje skrzynki mailowe.
  • W treści wiadomości mail/sms z deklaracją prosimy o wpisanie imienia, nazwiska dziecka, klasy numeru szkoły i wskazanie przedziału czasowego/ dni w których będziecie Państwo odbierać posiłki np. Jan Kowalski, kl 6B, KZE, odbiory 2.11-18.11. Obiady będą wydawane tylko osobom, które opłacą obiady do 1 listopada. Jeśli zdecydujecie się Państwo na odbiory
    w późniejszym terminie, prosimy o wcześniejszy kontakt z naszym pracownikiem.
  • odwołania opłaconych posiłków na wynos prosimy zgłaszać najpóźniej dzień wcześniej TYLKO sms (nie telefonicznie, nie przez system) na numer 512 278 034 do godz. 18.00. Nie będzie możliwości odwołania posiłków do godziny 9.00 dnia odbioru.
  • obiady będą wydawane w pojemnikach jednorazowych (nie ma możliwości przynoszenia własnych pojemników ze względu na obecną sytuację). Koszt pojemnika to 0,50gr
    (w przypadku dwóch dań 1zł) .Rozliczenie za pojemniki dokonamy na podstawie odebranych obiadów i poprosimy o rozliczenie przy następnej opłacie abonamentowej.
  • W momencie przerwania przez Rząd nauki zdalnej dla uczniów klas 4 - 8 prosimy o kontakt z naszym pracownikiem w celu podjęcia dalszych decyzji odnośnie korzystania ze stołówki szkolnej.

Liczymy na zrozumienie i współpracę. Powyższe reguły ułatwią nam planowanie przygotowywanych posiłków.
PB GASTRO