fb

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg7.jpg8.jpg

Laureaci konkursu plastycznego - szkoła podstawowa

Szkoła Podstawowa klasy 1 – 3

  1. Anna Siepsiak (kl. I) – Szkoła Podstawowa nr 10 im. Ks. J. Popiełuszki, Chełm
  2. Karol Piotrowski (kl. III) – Szkoła Podstawowa nr 114 z Oddziałami Integracyjnymi im. J. Cierniaka, Warszawa
  3. Jakub Miros (kl. III) – Szkoła Podstawowa nr 261 im. St. Kostki Potockiego, Warszawa

Wyróżnienia

  • Karolina Pańczak (kl. I) – Szkoła Podstawowa nr 96 im. Ireny Kosmowskiej, Warszawa
  • Wiktoria Stachura (kl. II) – Katolicka Szkoła Podstawowa Fundacji na Rzecz Rodziny, Warszawa
  • Joanna Gabrynowicz (kl. III) – Szkoła Podstawowa nr 23, Warszawa
  • Daria Banasiak (kl. I) – Szkoła Podstawowa im. C. K. Norwida, Dąbrówka
  • Amelia Mochocka (kl. III) – Szkoła Podstawowa nr 318, Warszawa

Szkoła Podstawowa klasy 4 – 6

  1. Zuzanna Panuszewska (kl. VI) – Katolicka Szkoła Podstawowa im. Ks. Piotra Skargi, Warszawa
  2. Zofia Szular (kl. IV) – Szkoła Podstawowa im. Włodzimierza Puchalskiego, Otrębusy
  3. Karol Podsiadło (kl. IV) – Szkoła Podstawowa nr 52 im. Macieja Aleksego Dawidowskiego "Alka", Warszawa

Wyróżnienia

  • Agnieszka Chyczewska (kl. IV) – Szkoła Podstawowa nr 316 im. Astryd Lindgren, Warszawa
  • Monika Jankowska (kl. V) – Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej, Stare Załubice
  • Paweł Rurka (kl. V) – Szkoła Podstawowa nr 146, Warszawa
  • Dorota Odrobińska (kl. VI) – Szkoła Podstawowa nr 97 im. Leona Kruczkowskiego, Warszawa
  • Weronika Wierzbicka (kl. V) – Zespół Szkół Publicznych, Żyrardów

Gimnazjum

  1. Aleksandra Kur – Gimnazjum Nr 1 w Łomiankach
  2. Joanna Bieńko – Zespół Szkół Nr 3 w Konstancinie - Jeziorna
  3. Natalia Gałecka – Gimnazjum Nr 1 w Łomiankach

Wyróżnienia

  • Urszula Fudecka – Gimnazjum Społeczne w Milanówku
  • Piotr Kaźmierski – Gimnazjum Nr 47 w Warszawie
  • Urszula Przybycińska – Gimnazjum Nr 117 w Warszawie
  • Katarzyna Śnieć – Gimnazjum Nr 112 w Warszawie

Liceum

  1. Maksymilian Misiewicz – Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Bł. Ks. R. Archutowskiego
  2. Cezary Jeżowski – Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Piotra Skargi
    Mateusz Bąk – LXXVI Liceum ogólnokształcące im. Marsz. Józefa Piłsudskiego w Warszawie
  3. Adrianna Cybulska – XIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. płk. Leopolda Lisa - Kuli w Warszawie

Wyróżnienia

  • Jarosław Fudecki – Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Piotra Skargi
  • Roman Siry – Liceum Ogólnokształcące Niepubliczne Kolegium św. Stanisława Kostki
  • Jolanta Gutowska – XXVIII Liceum Profilowane przy Zespole Szkół nr 35, Warszawa

zespol pmp

Początek strony