grillDnia 24 września dyrekcja szkoły z wychowawcą klasy spotkali się z rodzicami uczniów kl. I oraz ich rodzinami na spotkaniu grillowym. Celem spotkania było bliższe poznanie się oraz wspólne spędzenie czasu. Rodzice przygotowali pyszności a dzieci przyrządziły na miejscu przepyszną sałatkę.
Po degustacji pyszności wszyscy zebraliśmy się w jednym miejscu, aby powiedzieć kilka słów o sobie. Rodzice przedstawili się, mówili gdzie mieszkają i jakie są ich wyobrażenia o szkole. Uczniowie natomiast mówili o swoich zainteresowaniach i do jakiego uczęszczali przedszkola. Następnie Ks. Dyrektor opowiedział o powstaniu szkoły i jakie są jej założenia. Był to też wyjątkowy dzień ze względu na uroczystość urodzin Antosia Michalaka ucznia naszej klasy. Dzieci i wszyscy zebrani zaśpiewali 200 lat i złożyli życzenia. Mama Antosia upiekła przepyszny tort i wszystkich poczęstowała. W trakcie całego spotkania dzieci wraz z rodzicami brali udział w różnych rozgrywkach sportowych.
Wszyscy bardzo zadowoleni z wyjątkowo spędzonego popołudnia wrócili do domów.