prymasMamy jeszcze w pamięci spotkanie imieninowe u Księdza Arcybiskupa, a już przyszedł czas na złożenie życzeń Księdzu Prymasowi w dniu Świętego Józefa. Delegacja "od Przedszkola do Liceum" wraz z ks. Dyrektorem i innymi pracownikami szkoły udała się do Wilanowa, gdzie teraz przebywa Ks. Prymas. Zostaliśmy przyjęci bardzo serdecznie, Ks. Prymas żywo interesował się życiem naszej szkoły, opowiadał nam co teraz robi, poczęstował nas super słodyczami... I jak zawsze zrobiliśmy sobie wspólne zdjęcie. Dużą radość sprawiła Ks. Prymasowi narysowana przez Przedszkolaków laurka oraz wiersz napisany przez Natalkę Małysz i jej Tatę z okazji Święta Szkoły i teraz ofiarowany Ks. Prymasowi jako wyraz naszej wdzięczności za opiekę jaka sprawuje nad nasza Szkołą od początku jej powstania.