w plastyczneW sobotę 28 listopada w naszej szkole odbyły się „Warsztaty plastyczne”,
podczas których wykonaliśmy ozdoby, kartki i upominki na Kiermasz Świąteczny. Dochód ze sprzedaży ozdób jest przeznaczony na misje w Rwandzie. Organizatorami warsztatów byli rodzice uczniów z klasy 0 oraz wychowawczyni kl 0.
Spotkanie zaczęliśmy od wspólnej modlitwy w intencji dzieci z Rwandy. Wiele rodzin przyszło z gotowymi pomysłami, dzięki czemu dzieci mogły wykonywać ozdoby bardzo wieloma technikami plastycznymi. Były łańcuchy z makaronu i kolorowych bibułek, zdobione świece, wiszące ozdoby choinkowe, malowane szyszki i anioły z masy solnej. Potwierdzeniem na to, Kto nas zgromadził w to sobotnie przedpołudnie było zaangażowanie wszystkich i jedność, z jaką rodziny zerówkowych uczniów podjęły ten gest charytatywny.