orszakW orszaku wzięło udział 73 uczniów – aktorów z naszej Szkoły Podstawowej oraz 8 uczniów zaproszonych przez nas z Katolickiej Szkoły przy ul. Ogrodowej w Warszawie.
Byliście wspaniali, dziękujemy wszystkim uczniom za radosny przemarsz do Betlejemskiej Stajenki. Było to wielkie świadectwo waszej miłości do Jezusa.
Nasze Gimnazjum stanowiło największą grupę wolontariuszy. Wolontariuszy z naszej szkoły było 94. Bardzo serdecznie dziękujemy za bezinteresowną pracę i zaangażowanie się w to wspaniałe wydarzenie.
Scena walki „Dobra ze złem” to wokalno - aktorski wspaniały występ 12 aniołów i 8 diabłów – nauczycieli, rodziców i przyjaciół naszej szkoły. Wielkie słowa uznania za pomysł, odwagę, talent i zaangażowanie.
Nad bezpieczeństwem naszych uczniów czuwało 30 rodziców ze Straży Orszaku. Dziękujemy.
Dziękujemy wszystkim – uczniom, nauczycielom i rodzicom, którzy przyczynili się do organizacji i naszego uczestnictwa w Orszaku Trzech Króli 2012.

Zapraszamy na Orszak 2013.