p rokuDnia 3 września rozpoczęliśmy kolejny rok szkolny 2012/13. Tradycyjnie spotkaliśmy się na mszy św. aby wspólnie z gronem pedagogicznym, rodzicami i uczniami prosić Pan Boga o błogosławieństwo i potrzebne łaski na nowy rok szkolny. Po mszy św. sprawowanej przez ks. Dyrektora uczniowie przeszli do szkoły na spotkanie z wychowawcami klas podczas którego otrzymali plan lekcji i zapoznali się z organizacją roku szkolnego. Nowy rok szkolny w naszej Szkole Podstawowej rozpoczęły: zerówka, dwie klasy pierwsze, klasa druga, trzecia, czwarta, dwie piąte i szósta. Z nową rzeczywistością zetknęli się uczniowie klasy zerowej, którzy przyszli z przedszkoli, jak również klasy czwartej , którzy przeszli do drugiego budynku.
Ufamy, że nowy rok szkolny będzie dla nas pomyślny; pomnożymy posiadane wiadomości i pogłębimy nasze relacje z Panem Bogiem i ludźmi.