1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg7.jpg8.jpg

papuzinskaDnia 25 listopada mieliśmy w naszej szkole wielką przyjemność, gościć pisarkę Panią Joannę Papuzińską - autorkę wielu książek dla dzieci, m. in.: "Nasza mama czarodziejka", "Król na wagarach", "Jak się koty rodziły", "Wędrowcy" oraz kilkakrotnie nagradzanej pozycji z wątkiem autobiograficznym pt. "Asiunia" - o małej dziewczynce, której dzieciństwo przypadło na czas wojny. Podczas spotkania uczniowie klas 0 - 3 mieli okazję dopytać ich ulubioną autorkę o: genezę powstawania jej książek; skąd czerpała pomysły do ich tworzenia; którą z napisanych książek lubi najbardziej; czy ma jakieś zwierzę, itp. Pytań było bardzo wiele, a czasu jak zwykle mało na spotkanie z tak interesującą osobą. Ukoronowaniem wizyty pisarki w naszej szkole, było rozdanie przez nią wpisów i autografów do książek, które uczniowie przynieśli na spotkanie.

Początek strony