1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg7.jpg8.jpg

24 września 2015 roku 27 uczniów z naszej szkoły startowało w Mistrzostwach Woli w Biegach Przełajowych Szkół Podstawowych i Gimnazjów. Miejscem zawodów był Park im. Szymańskiego na Woli. Najlepszych dziesięciu zawodników w swojej kategorii wiekowej dostało się do Mistrzostw Warszawy w Biegach Przełajowych. Z naszej szkoły byli to uczniowie:

  • Marek Wietecki kl. VI SP – 5m-ce
  • Laura Koralnik kl.V SP – 3 m-ce
  • Katarzyna Wierzbicka kl. I G – 4 m-ce
  • Jakub Klimek kl. I G –  5 m-ce
  • Jakub Czerski kl. I G –  6 m-ce
  • Julia Duczmal kl. II G – 4 m-ce
  • Michalina Andrzejak kl. II G – 10 m-ce
  • Zuzanna Tabaka kl. III G – 4m-ce
  • Karol Bocheński kl. III G – 7 m-ce

Wszystkim uczestnikom zawodów dziękujemy za udział, a najlepszym gratulujemy udziału w Mistrzostwach Warszawy!

Początek strony