d nauczyciela 2Wtorek 13 października 2015 r. był w naszej szkole dniem, w którym świętowaliśmy uroczystość przypadającą na 14 października czyli Święto Edukacji Narodowej. Uczniowie szkoły podstawowej IV - VI uczestniczyli w apelu przygotowanym przez klasę VI oraz ich wychowawcę pana Krzysztofa Wrzołka. W tym roku tematyka akademii została przedstawiona w sposób humorystyczny, nie zabrakło żartów ze szkolnych ławek, humoru z uczniowskich zeszytów, wierszyków. Klasa VI popisała się również umiejętnościami tanecznymi, prezentując się wszystkim zgromadzonym w tańcu cha-cha. Po apelu samorząd szkolny szkoły podstawowej złożył życzenia dyrekcji, nauczycielom i pracownikom szkoły, a także przekazał słodkie podarunki dla wszystkich niedydaktycznych pracowników szkoły. Na koniec przemawiała pani Dyrektor, która podziękowała klasie VI za przygotowanie apelu, samorządowi za piękne słowa podziękowania oraz wszystkim uczniom za to, iż stanowią niezbędną, ważną i jakże wspaniałą część dzieła jakim jest szkoła, edukacja.