1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg7.jpg8.jpg

d babci 3Jest mi niezmiernie miło mieć okazję napisać kilka słów w tak wyjątkowej sprawie.
Otóż 18 stycznia miałam przyjemność uczestniczyć w niezwykłym wydarzeniu. Była to uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka zorganizowana przez uczniów klasy 3 oraz ich Wychowawczynię. Zarówno ja, jak i wszyscy zgromadzeni dziadkowie, z wielkim wzruszeniem oglądaliśmy przygotowane przez nasze wnuczęta przedstawienie jasełkowe. Byliśmy zachwyceni nadzwyczajnymi umiejętnościami aktorskimi, wokalnymi, wspaniałymi kostiumami oraz interpretacją przepięknej, choć trudnej treści sztuki o narodzeniu Syna Bożego.
Po części artystycznej zaproszono nas na przepyszny poczęstunek, za który dziękujemy rodzicom, bo wiemy, że mieli wielki udział w jego przygotowaniu. Ja jednak ze łzami w oczach obserwowałam moją wnuczkę, jej wszystkich kolegów i koleżanki - grzecznych, kulturalnych, wspaniale przygotowanych do pełnienia roli gospodarzy tego spotkania i jestem wdzięczna Pani Wychowawczyni, że zwraca uwagę na wartości, o których często teraz zapominamy. Jestem wdzięczna za to, że pamięć i troska o najbliższych oraz szacunek do nich są tematami w klasie „żywymi” i ważnymi.
Bardzo dziękuję wszystkim dzieciom za ogrom pracy włożony w przygotowanie uroczystości, za wspaniałe maniery i za całą miłość, która płynęła ze sceny z każdym wypowiedzianym przez nie słowem. Bardzo dziękuję Pani Basi, dzięki której uroczystość rozbrzmiewała muzyką, a my wszyscy razem, wspólnie i rodzinnie kolędowaliśmy.
Wyrazy największego szacunku kieruję w stronę Pani Grażynki za wielkie zaangażowanie, piękny pomysł, nadzwyczajny efekt końcowy i wiele wzruszeń, których doświadczyłam tego dnia.

Z serdecznymi pozdrowieniami,
Babcia z klasy 3.

Początek strony