1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg7.jpg8.jpg

marek kWe wtorek 26 stycznia pięciu uczniów ze szkoły podstawowej, należących do ogniska muzycznego działającego w naszej szkole pod kierunkiem pana Marka Dąbrowskiego, dała koncert kolęd w Centrum Pomocy Społecznej Dzielnicy Śródmieście mieszczącego się przy ulicy Świętojerskiej w Warszawie.
Uczniowie wraz z panem Markiem przybyli do ośrodka o godzinie 11.30, gdzie zagrali przepiękny koncert kolęd dla starszych, nierzadko schorowanych lub samotnych podopiecznych centrum. Koncert trwał półtorej godziny, w jego trakcie uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności wokalne i instrumentalne. Wszystkim występ naszych uczniów bardzo się podobał. Na koniec, w podziękowaniu za koncert, podopieczni przygotowali dla artystów smakowity poczęstunek.
Cała grupa została w efekcie zaproszona do ośrodka na maj na specjalną galę biesiadną.

Początek strony