asteriada serafinki11 marca 2016 r. w Domu Kultury "Włochy” po raz 15 odbyły się przesłuchania do Mazowieckiego Festiwalu Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej "Asteriada". W kategorii zespołów muzycznych naszą Szkołę Podstawową reprezentował zespół "Serafinki", który zaśpiewał piosenkę z repertuaru zespołu harcerskiego "Gawęda" "Duże Buty". W kategorii solistów wystąpiły: Natalia Molska (kl. 3) - "Jak rozmawiać trzeba z psem", Justyna Brzeźna (kl. 3) - "Miłość rośnie wokół nas", Zuzanna Adamska (kl. 3) - "Laleczka z saskiej porcelany", Laura Koralnik (kl. 5) - "Tyle słońca w całym mieście" i Gabriela Szewczyk (kl. 5) - "Kolorowy wiatr". W oczekiwaniu na wyniki posłuchajmy wspaniałych występów naszych młodych artystów.