dzien swietychDnia 31 października 2016 roku w dość niecodzienny sposób Świętowaliśmy Dzień Wszystkich Świętych. Uczniowie klas 1 - 3 wybrali się na „wycieczkę” z paszportem do Świętości. Przez cały dzień dzieci zmagały się z sześcioma zadaniami, które dotyczyły kolejno części Kerygmatu Kościoła Katolickiego: Bożej Miłości, grzech, Zbawienia , Wiary i nawrócenia, Ducha Świętego, Wspólnoty. Dzięki ciekawej formie warsztatów uczniowie uświadomili sobie, że dzięki Bożej miłości potrafimy powstać z grzechu, by móc po śmierci osiągnąć Zbawienie. Że mamy korzystać z sakramentu pojednania, by dzięki wierze w Pana Boga i Jego zbawczą moc mogli się nawrócić , kiedy zbłądzimy. Jeżeli będziemy korzystać z tego wszystkiego poczujemy się częścią wspólnoty – dzieci Bożych, w której nasze życie będzie pełne.