sp torwar23 listopada klasy 4 - 6 wraz z opiekunami p. Rafałem Rosą, p. Krzysztofem Wrzołkiem, p. Katarzyną Boguszewską, p. Jolantą Płochocką oraz p. Mariuszem Małysą, wybrały się by wspólnie z innymi uczniami pobić rekord Guinnessa.
Udało się! Zeszłoroczna edycja w Gdańsku okazała się sukcesem. Wydarzenie zgromadziło ponad 3 tysiące uczniów. Tym razem było ich jeszcze więcej! Na warszawskim Torwarze podczas największej lekcji WF-u przebywało około 5 tysięcy dzieci. Niektóre grupy jechały do Warszawy całą noc.
Na miejscu pojawiły się także gwiazdy polskiego sportu, m.in. Tomasz Majewski, Piotr Małachowski, Monika Pyrek, Maja Włoszczowska oraz Otylia Jędrzejczak. Wszyscy ćwiczyli nie tylko w celu pobicia rekordu, ale przede wszystkim by promować sport wśród dzieci i zachęcić do aktywnego spędzania czasu. Na koszulkach podarunkowych widnieją zebrane autografy od sławnych sportowców. Dziękujemy za bardzo aktywnie spędzony czas Fundacji Akademii Sportu i p. Arturowi Siódmiakowi. Czekamy na więcej!