wieczor kulturaDnia 1 i 2 czerwca 2017 r o godz. 17.00 w ramach „Wieczoru z kulturą” zostały zaprezentowanie przedstawienia w wykonaniu dzieci uczęszczajacych na kólko teatralne:

• Jaś i Małgosia
  • O rybaku i złotej rybce
  • Księżniczka na ziarnku grochu
  • Czaroksiężnik z krainy Oz
  • Kopciuszek
  • Calineczka

Przybyli goście mogli obejrzeć dokonania plastyczne wychowanków świetlicy dla klas 1 – 3, przez co – choć przez krótki czas – mieli sposobność wejścia w życie kulturalne i artysyyczne naszej szkoły a tym samym mieli możliwość poznania czym żyją na codzień nasi wychowankowie. W kolejne dni naszych spotkań z kulturą, na naszych gości i aktorów czekał słodki poczęstunek. Pomiędzy przedstawieniami wystąpiki lauraeci tegorocznego turnieju świetlicowego „Mam talent”. . Już po raz kolejny Wieczór z Kulturą odbył się w dwudniowej odsłonie ze względu na ogromne zainteresowanie naszych najmłodszych kółkiem teatralnym z czego bardzoi się cieszymy i co napawa nas dumą.