glazW drugim tygodniu lutego, w ramach lekcji geografii, klasa 7a udała się na wycieczkę by zobaczyć głaz narzutowy i pomnik ku pamięci ofiar KL Warschau - niemieckiego obozu zagłady dla Polaków (1942-1944). Wyprawa rozpoczęła się około godziny 8:30. Pogoda była piękna, co wprawiło wszystkich uczestników wycieczki w dobry nastrój. Po dokładnym zmierzeniu olbrzymich głazów narzutowych , pomników przyrody naniesionych przez lądolód skandynawski i modlitwie za ofiary KL Warschau, wycieczka ruszyła w stronę pobliskiego sklepu. Ta wizyta zakończyła się szybko i za kilka minut klasa z nauczycielką na czele wkroczyła do szkoły prosto na drugą godzinę lekcyjną. Wycieczka ta podobała się bardzo uczniom klasy i pozostawiła w ich pamięci miłe wspomnienia z lekcji geografii.

Michał Stachurski klasa 7a

PS. Podobne wyjścia miały również klasy 3a,b,c oraz 7b.
Bardzo dziękuję wszystkim klasom za wzorową  postawę podczas wyjścia i zakup zniczy, które zostały zapalone ku czci ofiar.

Nauczyciel geografii K. Bobko