festiwal piosenki28 marca odbyła się kolejna edycja Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej w klasach 4 - 8 szkoły podstawowej oraz 3 gimnazjum. Dziękujemy wszystkim wykonawcom piosenek za wspaniałe występy, publiczności za udział i owacje, jury za pomoc w wyłonieniu zwycięzców, a Dyrekcji za ufundowanie nagród.
Uczestnicy wykonywali utwory w języku angielskim, a grupa uczniów klasy V w języku włoskim:) Ponadto oprócz talentu wokalnego ujawniły się talenty choreograficzne i taneczne ;)
Po burzliwych obradach jury w składzie: Barbara Jurczyk, Agnieszka Rosołek i Kamil Słomiany, przyznało następujące nagrody i wyróżnienia.

soliści

I miejsce ex aequo - Natalia Synowiec IVc oraz Gabriela Marczewska VIIb
II miejsce - Zuzanna Adamska VI

duety

I miejsce ex aequo - Antonina Szlenkier IVa z tatą oraz Julia Piśko i Laura Pietrzak Va
II miejsce - Piotr Bittel i Szymon Kwaśniewski Va

Drodzy wykonawcy przypominamy: Pamiętajcie, że konkurs niesie za sobą wygranych i tych, którzy dopiero wygrają. Nie myślcie, więc o wygranej, ale o tym, że Wasz występ sprawił ogromną radość Wam, publiczności i na pewno zachęci Wasze koleżanki i kolegów do udziału w przyszłym roku szkolnym.
Dziękujemy za wspólnie spędzone muzyczne chwile. To była dla nas prawdziwa przyjemność. Do zobaczenia w przyszłym roku.