fb

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg7.jpg8.jpg

zima 1W dniach 10 - 14 lutego br. nasze maluchy uczestniczyły już po raz kolejny w akcji półkolonijnej organizowanej przez naszą szkołę - ZIMA w KZE.
Każdego dnia czekało na nas wiele atrakcji.
Pierwszego dnia odwiedziliśmy oddział Muzeum Narodowego w Królikarni, gdzie uczestniczyliśmy w lekcji muzealnej i warsztatach pt. "Rzeźbiarskie ABC".
Drugiego dnia wybraliśmy się do sali zabaw Inca Play, gdzie mogliśmy bawić się, wspinać, zjeżdżać, skakać i robić szereg innych rzeczy, które sprawiają nam najwięcej przyjemności.
Trzeci dzień przyniósł emocje kinowe - byliśmy w Kinie Atlantic, gdzie obejrzeliśmy film animowany "Gang zwierzaków".
Czwartego dnia udaliśmy się do Muzeum Woli - oddziału Muzeum Warszawy, gdzie mieliśmy lekcję o dzielnicy, w której mieści się nasza szkoła.
Piąty dzień - ostatni, koncentrował się wokół naszego wyjścia do Planetarium Niebo Kopernika na film "Polaris", w którym sympatyczny miś polarny wraz z towarzyszącym mu pingwinem, opowiadali o kosmosie i naszym układzie słonecznym.
Poza wyjściami, także w trakcie pobytu w szkole, nie nudziliśmy się nawet przez chwilę - układaliśmy puzzle z najbardziej znanymi obrazami, a później tworzyliśmy wspólnie plakaty o sztuce, robiliśmy kukiełki i teatrzyki, głośno czytaliśmy na dywanie "Alicję w Krainie Czarów", tworzyliśmy plakaty o kosmosie, graliśmy w "planszówki", bawiliśmy się w sali gimanstycznej, przygotowywaliśmy z wolontariuszami z klas starszych wspólne podwieczorki.
Emocjom i radości nie było końca. Jako podsumowanie otrzymaliśmy dyplomy uczestnika półkolonii i upominki.
Już nie możemy doczekać się tegorocznej edycji LATA w KZE!

Początek strony