opowiadania olimpijskie

Szkolny regulamin Ogólnopolskiego konkursu na opowiadania o tematyce olimpijskiej im. Jana Parandowskiego

1. Uczestnik pisze opowiadanie zgodnie z kryteriami:
    • Opowiadanie powinno na pierwszej stronie zawierać: tytuł, imię i nazwisko Autora, klasę, adres (z kodem pocztowym) i numerem telefonu szkoły (z numerem kierunkowym) oraz imię i nazwisko Opiekuna Naukowego
    • Opowiadanie powinno dotyczyć przynajmniej jednej z poniższych kwestii:
      • własnego doświadczenia sportowego,
      • fabularyzacji losów znanych sportowców,
      • zasady fair play i szacunku dla innych,
      • radości z ruchu, wysiłku i zwycięstwa nad sobą,
      • równowagi między ciałem a umysłem
      • tradycji sportowych w rodzinie oraz w środowisku
    • Opowiadanie, bez strony tytułowej, nie może przekraczać 6 stron tekstu – należy zastosować czcionkę Times New Roman 12 pkt., odstęp między wierszami tekstu 1,5
  2. Prace w dokumencie Word należy przesłać do 26 lutego (!) pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
  3. Poprawnie wypełnione zgody na udział w konkursie należy osobiście przekazać Pani Ewelinie Wieczorek do 26 lutego – uczniowie, którzy nie dostarczą zgód w terminie nie biorą udziału w konkursie.
  4. Szkolny koordynator wybiera 3 najlepsze prace w kategorii klas 4 – 6 oraz 7 – 8.
  5. Decyzja koordynatora jest ostateczna i nie podlega odwołaniu.