25 maja w ramach edukacji przyrodniczej kl. 2b realizowała projekt las w słoiku. Dzięki temu w praktyce mogła utrwalić poszczególne warstwy lasu, co widać na opisanych słoikach. Dzieci z zaangażowaniem i radością wykonywały projekt.
Las w słoiku - projekt kl. 2b
31 May 2026

















