22 maja 2026 r. klasa 1b, pod kierunkiem p. Renaty Nguyen, tworzyła projekty z klocków Lego w naszej szkolnej pracowni. Ćwiczyliśmy umiejętności korzystania z instrukcji umieszczonej na tabletach. Przeliczaliśmy elementy (klocki) w zbiorze. Analizowaliśmy kolejne etapy pracy (i współpracy w grupie), aby w trakcie dwóch godzin lekcyjnych zbudować wymarzone modele. Cel osiągnięty!
Wiele radości sprawiło młodym konstruktorom wprawienie stworzonych dzieł w ruch. To nie tylko zasługa bluetootha, to moc sprawcza drobnych dłoni i wielkiej determinacji pierwszoklasistów.
