fb

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg7.jpg8.jpg

List Mazowieckiego Kuratora Oświaty do Rodziców Uczniów szkół i placówek województwa mazowieckiego 

ZIMA W KZE
„Nauka to lubię!”
13.02 – 17.02.2023

Program 

Justyna Ogar – kierownik półkolonii

randkawszkoleSzanowni Państwo,

zachęcamy do wzięcia udziału w nietuzinkowym, acz mamy nadzieję, niezapomnianym wieczorze organizowanym w naszej szkole.

17 marca br. o godz. 18:30 zapraszamy serdecznie do skorzystania z możliwości romantycznego spędzenia czasu na "Randce w szkole". Wydarzenie skierowane jest do Rodziców naszych uczniów. Zapisy prowadzimy pod adresem mailowym Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - liczba miejsc jest ograniczona.

Dokonując zgłoszenia, chętnych Zakochanych prosimy także o umieszczenie życzeń dla drugiej połówki, które zostaną zaprezentowane podczas koncertu życzeń.

W programie wieczoru:

  • przedstawienie "Szkoła uczuć" (scenariusz oparty o znane i lubiane utwory należące do klasyki polskiej literatury doby romantyzmu);
  • recytacja wierszy o tematyce miłosnej;
  • koncert życzeń prowadzony przez uczniów;
  • muzyka na żywo;
  • zdrowy poczęstunek.

* Na czas randki jesteśmy w stanie zorganizować zajęcia dla najmłodszych dzieci,ale z uwagi na wieczorny charakter spotkania, prosimy o zgłaszanie się jedynie w sytuacji, gdy nie możecie Państwo zapewnić opieki poza szkołą. Z góry dziękujemy za zrozumienie.

Podręczniki na rok szkolny 2022/23

 

  1. Jadłospis - maj
  2. Jadłospis - czerwiec
  3. Opłaty abonamentowe - czerwiec

     

Początek strony