1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg7.jpg8.jpg

gp gastro

Szanowni Państwo,

Miło nam poinformować, że w roku szkolnym 2019/2020 zbiorowe żywienie dla uczniów i pracowników KZE będzie prowadzić firma PB GASTRO sc. Bogdan Bojarski Piotr Zduńczyk.

Specjalizujemy się w prowadzeniu stołówek i bufetów szkolnych na terenie Warszawy. Oferta skierowana jest głównie do szkół podstawowych.
Firmę naszą stanowi wykwalifikowany zespół fachowców potrafiących zapewnić profesjonalne żywienie dzieci w każdej grupie wiekowej.

Założeniem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie za przystępną cenę. Na rynku żywienia zbiorowego cieszymy się dużym uznaniem i renomą. W każdej z naszych placówek ściśle współpracujemy zarówno z dyrekcją jak i radami rodziców.

Firma PB Gastro s.c. istnieje od 2002 roku i nie zajmuje się dowozem potraw ani żadnych półproduktów, gdyż uważamy, że tylko przygotowane w stołówce szkolnej zapewnią odpowiedni smak i jakość!

Pamiętajmy - Ile podniebień tyle smaków

Bardzo prosimy o ewentualne zadeklarowanie korzystania z obiadów poprzez wykupienie karty obiadowej (kaucja zwrotna 6zł + 4zł etui) i opłacenie przelewu.
Przyjmujemy, że od dnia 11.09.2019  osoby, które nie odebrały kart i nie opłaciły obiadów nie bedą z nich korzystać. W przypadku podjęcia decyzji po tym terminie będzie obowiązywać zasada - dziś opłacasz od jutra korzystasz z posiłku. W takiej sytuacji, żeby przyspieszyć proces ewidencji posiłku prosimy o przesłanie potwierdzenia przelewu na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Brak decyzji o żywieniu poważnie komplikuje wydawanie posiłków na stołówce.

Kontakt

Jadłospis - 3 - 6.09.1019 r.

Jadłospis - 6 - 13.09.2019 r.

Jadłospis - 16.09 - 20.09 i 23.09 - 27.09.2019 r.

Początek strony