Finaliści i laureaci konkursów przedmiotowych w roku szkolnym 2012/2013
Olimpusek - język angielski | ||||
Imię i nazwisklo ucznia | klasa | uzyskany tytuł | miejsce | |
1 | Laura Koralnik | 2 | laureat | 8 |
2 | Natalie Foster | 3 | laureat | 11 |
3 | Julia Szypuła | 3 | laureat | 11 |
4 | Paweł Mizura | 5a | laureat (sesja wiosenna) | 10 |
Olimpus - język angielski | ||||
1 | Barbara Łuczyńska | 4 | laureat | 2 |
2 | Gabriela Filipiuk | 4 | laureat | 4 |
3 | Olga Sielewiesiuk | 4 | laureat | 5 |
4 | Marta Gałęzowska | 4 | laureat | 7 |
5 | Jan Królak | 4 | laureat | 9 |
6 | Wojciech Ambroziak | 5a |
laureat (sesja zimowa) laureat (sesja wiosenna) |
1 8 |
7 | Diomeda Dobrowolska | 5a | laureat | 5 |
8 | Joanna Glanz | 5a |
laureat (sesja zimowa) laureat (sesja wiosenna) |
9 15 |
9 | Adrian Groele | 5a |
laureat (sesja zimowa) laureat (sesja wiosenna) |
10 12 |
Konkursy matematyczne | ||||
uzyskany tytuł | pełna nazwa konkursu | |||
1 | Franciszek Wrzosek | 2 |
bardzo dobry wynik Tygodniowy pobyt na obozie |
MAT Alfik matematyczny |
2 | Laura Koralnik | 2 | dobry wynik | MAT |
3 | Zofia Podraza | 6 |
bardzo dobry wynik bardzo dobry wynik |
MAT Alfik matematyczny |
4 | Olga Sielewiesiuk | 4 | 7 miejsce | Olimpus matematyczny |
5 | Zofia Podraza | 6 | 8 miejsce | Olimpus matematyczny |
6 | Franciszek Wrzosek | 2 | 85 pkt. - bardzo dobry | Kangur Matematyczny |
7 | Zuzanna Marczewska | 2 | 75 pkt. - wyróżnienie | Kangur Matematyczny |
8 | Marek Witecki | 3 | 113,75 pkt. - bardzo dobry | Kangur Matematyczny |
9 | Olga Sielewiesiuk | 4 | 108,75 pkt. - wyróżnienie | Kangur Matematyczny |
10 | Gabriela Filipiuk | 4 | 96,25 pkt. - wyróżnienie | Kangur Matematyczny |
11 | Marta Gałęzowska | 4 | 96,25 pkt. - wyróżnienie | Kangur Matematyczny |
12 | Zofia Podraza | 6 | 113,75 pkt. - wyróżnienie | Kangur Matematyczny |
13 | Leon Zieliński | 5b | 105 pkt. - wyróżnienie | Kangur Matematyczny |
Konkury muzyczne | ||||
1 | Zespół "5 minut" | laureat - 3 miejsce | IV Warszawski Festiwal Piosenki Religijnej "Zaufaj Panu" | |
Konkurs przyrodniczy | ||||
1 | Wojciech Ambroziak | 5a | bardzo dobry wynik | Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny "Eko-Planeta" |
2 | Kacper Rudnicki | 5b | bardzo dobry wynik | Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny "Eko-Planeta" |
Konkursy recytatorskie | ||||
1 | Julia Kalinowska | 3 | laureat - 1 miejsce | X edycja Konkursu Recytatorskiego Polskiej Poezji Patriotycznej "Witaj, majowa jutrzenko" |
2 | Julia Molak | 6 | wyróżnienie | X edycja Konkursu Recytatorskiego Polskiej Poezji Patriotycznej "Witaj, majowa jutrzenko" |
Zawody sportowe | ||||
1 | Jakub Hudyka | 5a | 3 miejsce - brązowy medal | Drużynowe Mistrzostwa Dzielnicy Wola m.st. Warszawa w tenisie stołowym |
2 | Adrian Groele | 5a | 3 miejsce - brązowy medal | Drużynowe Mistrzostwa Dzielnicy Wola m.st. Warszawa w tenisie stołowym |