1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg7.jpg8.jpg

f p obcoPierwszy w historii szkoły Festiwal Piosenki Obcojęzycznej odbył się we wtorek 6 lutego 2014 r. Na scenie w sali fioletowej zaprezentowali się uczniowie klasy IV i V Szkoły Podstawowej. Królowały piosenki w języku angielskim lecz pojawiła się także piosenka w języku hiszpańskim.
Jury w składzie: Barbara Jurczyk, Agnieszka Wojtasiak, Barbara Tombarkiewicz przyznało nagrody i wyróżnienia.

Nagrody otrzymali:
Pierwsze miejsce w kategorii solista/solistka:

  • Natalie Foster kl. IV

Pierwsze miejsce w kategorii grupa:

  • Marta Gałęzowska i Barbara Łuczyńska kl. V

Wyróżnienia  jury przyznało:

  • Kai Kamińskiej kl. V
  • Julii Młodawskiej iAleksandry Tańskiej kl. V

Wszyscy wykonawcy otrzymali dyplomy za udział w festiwalu.

Laureaci pierwszych miejsc będą reprezentować naszą szkołę w międzyszkolnym  konkursie  piosenki obcojęzycznej „Piosenka bez granic” 13.03.2014 organizowanym przez Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 82 im. prof. Tadeusza Kotarbińskiego.

Dziękujemy wszystkim wykonawcom piosenek, którzy chcąc rozwijać swoją pasję wokalną zgłosili się do konkursu za wspaniałe występy, publiczności za udział i owacje, jury za pomoc w wyłonieniu zwycięzców, a dyrekcji za ufundowanie nagród. Dziękujemy za wspólnie spędzone muzyczne chwile i liczymy na jeszcze liczniejszy udział w przyszłym roku szkolnym.
Kochani, pamiętajcie, że konkurs niesie za sobą wygranych i tych, którzy dopiero wygrają. Nie myślcie więc o wygranej, ale o tym, że Wasz występ sprawił ogromną radość Wam, publiczności i na pewno zachęci Wasze koleżanki i kolegów do liczniejszego udziału w przyszłym roku szkolnym.
Dziękuję i już trzymam za Was kciuki w przyszłym roku - Agnieszka Wojtasiak

Początek strony