1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg7.jpg8.jpg

d otwarte22 marca i 26 kwietnia odbyły się w naszej szkole Dni Otwarte dla kandydatów do naszego Publicznego Gimnazjum im. Ks. Piotra Skargi oraz Szkoły Podstawowej. Od godziny 10.00 do 15.00 wszyscy zainteresowani mogli, w towarzystwie oprowadzających uczniów naszej szkoły, odwiedzić niemal wszystkie zakamarki naszego budynku szkolnego, od nowej sali gimnastycznej zaczynając na szatniach czy stołówce kończąc. Oprowadzający gimnazjaliści opowiadali gościom o funkcjonowaniu szkoły, proponowanych profilach klas, prezentowali sale lekcyjne na kolejnych piętrach bądź wychwalali wspaniałych nauczycieli uczących w szkole :). Goście mieli okazję osobiście poznać i porozmawiać z dyrekcją szkoły oraz gronem pedagogicznym. Jak co roku na wszystkich zainteresowanych czekało również mnóstwo dodatkowych atrakcji: występy wokalne, chóru „Kefas” oraz grupy z zajęć artystycznych pod kierunkiem p. Basi Jurczyk, pokazy taneczne pod okiem p. Martyny Masłoń, prezentacje doświadczeń fizycznych u p. Moniki Gil i p. Sławka Jemielitego, chemicznych u p. Krzysztofa Pietrasika oraz ciekawostek geograficznych u p. Kasi Bobko. W kawiarence „Chez Pierre” (czyli „U Piotra”) pod wodzą p. Ani Kiljan serwowano francuskie naleśniki, które niezmiennie cieszyły się wielkim powodzeniem wśród odwiedzających szkołę.
Nasi przyszli gimnazjaliści mogli zatem nie tylko zobaczyć w jakich warunkach, pod czyim okiem będą się uczyć się, ale przede wszystkim poznać, posłuchać, zobaczyć tych, którzy już tu uczęszczają, a także poczuć atmosferę szkoły, na którą składają się wysiłki wszystkich!
W tym roku, podobnie jak w latach ubiegłych, Dni Otwarte w naszej szkole cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. Jedynym dylematem kandydatów zdało się być: co zrobić, żeby się dostać? Trzymamy kciuki za wszystkich! Z częścią spotkamy się już we wrześniu! Do zobaczenia!

Początek strony