1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg7.jpg8.jpg

wieczor kultura 2W czwartek - 5 czerwca 2014 r. o godz. 17.00, w naszej szkole odbyła się już kolejna w tym roku szkolnym, tym razem letnia edycja   Wieczoru z kulturą (zorganizowana przez świetlicę dla klas 0 - 3) - podczas, którego zostały zaprezentowane następujące przedstawienia w wykonaniu dzieci uczęszczających na kółko teatralne:

  • "Za ósmą górą";
  • "Kopciuszek";
  • "Cudowny kwiat";
  • "Król Artur".

W przerwach między przedstawieniami wystąpili laureaci Konkursu Mam talent, który odbył się w ramach świetlicy, 10 kwietnia 2014 r.  Natomiast w sali fioletowej można było obejrzeć wystawę twórczości plastycznej wychowanków świetlicy klas 0 - 3, by w ten sposób dowiedzieć się, czym zajmowały się dzieci na co dzień po zajęciach edukacyjnych, w II semetrze roku szkolnego 2013/2014. Wystawie towarzyszył słodki poczęstunek w formie szwedzkiego stołu.
Natępnego dnia rano o godz. 9.00  - dokonania naszych małych artystów zostały zaprezentowane, zaproszonej do naszej szkoły, najstarszej grupie wychowanków Przeszkola Św. Franciszka, przy ul. Rabsztyńskiej 5, które wchodzi w skład KZE im. Ks. Piotra Skargi, w Warszawie. Naszych najmniejszych gości również podjęliśmy słodkim poczęstunkiem.

Początek strony