1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg7.jpg8.jpg

zima kzeW dniach od 1do 5 lutego 2016 r. w naszej szkole po raz pierwszy w historii zostały zorganizowane ferie zimowe na które zaproszeni zostali wszyscy uczniowie.
Pod czujnym okiem kadry pedagogicznej dzieci spędzały czas nie tylko na zabawach ale również biorąc udział w różnych ciekawych rozwijających i edukacyjnych aktywnościach.
Stałymi punktami każdego dnia była wspólna modlitwa, II śniadanie, zapewniony przez szkołę obiad i podwieczorek oraz poobiedni relaks, polegający na włączeniu się w akcję "Cała Polska czyta dzieciom”.
Pierwszy dzień ferii poświęcony był na wspólną integrację uczniów biorących udział w spotkaniach. Pod hasłem "Przełamujemy lody” dzieci wzięły udział w tworzeniu kodeksu grupowego, zabawach ruchowych oraz gimnastycznych. Drugiego dnia natomiast uczniowie naszej szkoły wybrali się na wycieczkę do kina, gdzie mieli okazję obejrzeć projekcję filmową ”Nowe Przygody Dzieci z Bullerbyn”, a następnie uczestniczyli w warsztatach plastycznych dotyczących filmu. Środowy poranek minął na oglądaniu interesujących zjawisk fizycznych i chemicznych, natomiast po południu dzieci wraz z nauczycielami przygotowywały przepyszne naleśniki francuskie. W czwartek odbyły się warsztaty teatralne – "Zmieniamy się nie do poznania” w których dzieci mogły wcielać się w różne postaci oraz odgrywać ciekawe i zabawne role. Tego dnia dzieci uczestniczyły również w "Spartakiadzie”.
Ostatni dzień ferii w naszej szkole był zwieńczeniem tego wspaniałego czasu. O poranku uczniowie naszej szkoły upiekli pyszne ciasto marchewkowe i dowiedzieli się czym jest zdrowe odżywianie, a następnie wybrali się na wycieczkę metrem  po Warszawie. Popołudniu odbyły się zajęcia taneczne oraz konkurencje muzyczne. Na zakończenie wszystkim dzieciom biorącym udział w dniach feryjnych wręczone zostały dyplomy oraz drobne upominki.
Wszystkie dzieci oraz rodziców już dziś zapraszamy do wzięcia udziału tegorocznych Wakacjach w KZE!

Początek strony