paletaDrodzy Uczniowie!

Zapraszamy serdecznie do udziału w konkursie, którego tematem jest wykonanie pracy plastycznej pt. Świat w mojej wyobraźni.

Dajcie się ponieść wyobraźni - czekamy na prace fantazyjne, nietuzinkowe i oryginalne.

Cele konkursu:

• rozbudzanie wyobraźni i fantazji uczniów;
  • rozwijanie zdolności i zainteresowań;

Zasady konkursu:

1. Konkurs jest skierowany do uczniów klas 0 - VI.
  2. czestnik wykonuje samodzielnie jedną pracę plastyczną przy użyciu dowolnych technik i materiałów plastycznych, takich jak: kolaż, kredki, farby, pastele.
  3. Prace należy wykonać na kartce formatu A3.
  4. Składane prace będą oceniane w dwóch kategoriach:
    I kategoria: uczniowie klas 0 - III
    II kategoria: uczniowie klas IV - VI.
  5. Komisja konkursowa będzie zwracać uwagę na zgodność pracy plastycznej z tematyką konkursową, oryginalność, estetykę, pomysł na pracę oraz samodzielność wykonania.
  6. Zdjęcia lub skany prac konkursowych należy przesyłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 5 czerwca 2020 r., w tytule wiadomości podając nazwę konkursu, imię, nazwisko oraz klasę.

Zachęcamy do udziału.

Wychowawcy Świetlicy